Produkt
ABAStroke to aplikacja mobilna do domowej rehabilitacji neurologicznej poudarowych deficytów poznawczych. Łącząc metodologię Applied Behavior Analysis (ABA) i algorytmy uczenia maszynowego (AI), ABAStroke zapewnia pacjentom praktycznie nieograniczone warianty ćwiczeń w ramach niezależnego, spersonalizowanego i skutecznego leczenia.

Jak działa ABAStroke?

Moduł rozpoznający deficyty
Aplikacja wstępnie określa rodzaje i poziomy deficytów poznawczych, a następnie – dzięki opracowanemu przez firmę ABAStroke algorytmowi AI – tworzy spersonalizowaną ścieżkę rehabilitacji z ukierunkowanymi ćwiczeniami.
Skuteczność rośnie z każdą sesją
Ścieżka rehabilitacji jest optymalizowana z każdą sesją (za każdym razem, gdy użytkownik wchodzi w interakcję z naszą aplikacją), w miarę gromadzenia większej ilości danych.
Nagradzanie regularności
Dzięki metodzie wywodzącej się z ABA i odpowiedniej grywalizacji pacjent jest zmotywowany do regularnego korzystania z aplikacji i ma szansę na szybszą poprawę.

Co się stanie, gdy pacjent zacznie stosować ABAStroke?


1. Test oceniający w aplikacji wstępnie określa rodzaje i poziomy deficytów poznawczych.

2. Nasz algorytm sztucznej inteligencji tworzy spersonalizowany plan rehabilitacji z ukierunkowanymi ćwiczeniami.

3. Plan jest następnie optymalizowany z każdą sesją (za każdym razem, gdy użytkownik wchodzi w interakcję z naszą aplikacją), w miarę gromadzenia większej ilości danych.

4. Dzięki metodzie wywodzącej się z ABA i odpowiedniej grywalizacji pacjent jest zmotywowany do regularnego korzystania z aplikacji i ma szansę na szybszą poprawę.

Wypróbuj ABAStroke sam lub ze swoimi pacjentami
ABAStroke będzie dostępny do testów beta w marcu 2023. Zostaw swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o naszych postępach i wydaniu aplikacji.
SKONTAKTuj się z nami